Polski producent innowacyjnych
prętów kompozytowych

Varilla sp. z o.o. jest firmą wyłącznie z polskim kapitałem, która projektuje, tworzy i dostarcza nowoczesne, alternatywne rozwiązania dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

Dysponujemy własną, zaawansowaną linią produkcyjną, na której powstają nowatorskie pręty kompozytowe o szerokim spektrum zastosowania. Wytwarzamy je metodą pultruzji z włókna szklanego z dodatkiem żywicy epoksydowej. Dzięki w 100% własnej produkcji, mamy pełną kontrolę nad wszystkimi etapami powstawania wyrobów i możemy zagwarantować ich najwyższą, powtarzalną jakość.

Zespół

Firmę Varilla tworzą ludzie posiadający ekspercką wiedzę i bogate doświadczenie w różnych gałęziach przemysłu. Nasi pracownicy są otwarci na innowacje, stawiają na zrównoważony rozwój i ciągłe doskonalenie w każdym aspekcie działalności – nie tylko w zakresie swoich obowiązków.  

Misja

Naszą misją jest dostarczanie niezawodnych, ekonomicznych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych, które stanowią efektywną alternatywę dla tradycyjnych zbrojeń stalowych oraz odpowiadają na wyzwania i potrzeby nowoczesnego budownictwa.

Certyfikaty i referencje

Profesjonalne podejście do biznesu czyni z naszej firmy zaufanego i stabilnego partnera dla polskich i zagranicznych Kontrahentów. Sukces i efektywne działanie inwestycji Klienta to nasz priorytet.

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej korzyści z zastosowania wyrobów Varilla w swojej inwestycji.

Formularz kontaktowy